FARBY DO WŁOSÓW – SCHWARZKOPF, KERASTASE

pianki do włosów oasisMasz już dosyć swojego dotychczasowego koloru włosów? Marzysz o tym, żeby zachwycać wszystkich intensywnymi kolorami? Chcesz wyróżniać się z tłumu? Odpowiedź na te oraz wiele innych pytań przynoszą marki Schwarzkopf oraz Kerastase. Te światowej sławy firmy kosmetyczne posiadają w swojej ofercie świetne farby do włosów. Ich innowacyjność wynika z wprowadzenia nowych, interesujących odcieni. Ponadto, odznaczają się one niebywałą intensywnością barw oraz trwałością koloru. Ważne jest również, że po zastosowaniu farby do włosów proponowanej przez markę Schwarzkopf bądź Kerastase, unikniesz sztucznego efektu na włosach. Wręcz przeciwnie – będą one wyglądały niezwykle naturalnie i świeżo.

 

Po farby do włosów Schwarzkopf oraz Kerastase chętnie sięgają profesjonaliści w dziedzinie fryzjerstwa. Stosują je bowiem w swoich salonach fryzjerskich. Jest to doskonała wiadomość dla wszystkich, którzy są wielbicielami tych marek, a którzy chcą oddać swoje włosy pod opiekę fryzjerów, udając się tym samym do ich salonów. Jednak wizyty w salonie fryzjerskim są czasochłonne, nierzadko również kosztowne. W związku z tym, dla każdego, kto zechce samodzielnie przeprowadzić zabieg koloryzujący, Schwarzkopf oraz Kerastase wprowadziło farby do włosów do bezpośredniej sprzedaży. Co to oznacza? Mianowicie, że każdy może je znaleźć w dobrych sklepach kosmetycznych, a tym samym ufarbować swoje włosy we własnym domu. Należy jednak pamiętać, że w kwestii koloryzacji, dobrze jest trzymać się pewnych, ściśle określonych zasad. Nieumiejętne zastosowanie farby do włosów może bowiem sprawić, że efekt końcowy będzie daleki od ideału. Do najczęstszych błędów związanych z koloryzacją należą:

  • niewłaściwe dobranie koloru włosów do karnacji
  • uzyskanie nierównomiernego koloru na włosach
  • niewykonanie próby uczuleniowe

W pierwszej kwestii nie trudno o pomyłkę. Producenci farb do włosów oferują poza podstawowymi kolorami również niezliczoną ilość ich odcieni. W związku z tym, należy dokładnie przemyśleć wybór koloru farby. Warto poradzić się eksperta, który profesjonalnie doradzi, jaki kolor włosów będzie dla nas najodpowiedniejszy. Jeśli zaś chodzi o drugi i trzeci punkt to, na szczęście, dzisiejsze innowacyjne technologie produkcyjne sprawiają, że farby do włosów stają się coraz bardziej bezpieczne i zdecydowanie łatwiejsze w aplikacji. Dodatkowo, firmy kosmetyczne, w swoich szerokich ofertach, posiadają, poza farbami do włosów, również preparaty, które nie tylko dbają o jak najdłuższe zachowanie koloru, ale pomagają także zlikwidować skutki niewłaściwie przeprowadzonej koloryzacji. Dzięki temu wszystkiemu farbowanie włosów w domu stało się nie tylko łatwe, ale także przyjemne i, co najważniejsze, bezpieczne!

Warto wiedzieć, że marka Schwarzkopf wprowadziła do sprzedaży farby do włosów dedykowane mężczyznom. Panowie nie muszą się już obawiać, że farbowanie włosów jest niemęskie. Nie z nowoczesnymi farbami do włosów! Ich innowacyjna formuła pozwala osiągnąć niezwykle naturalny efekt po farbowaniu. Wystarczy pogłębić własny kolor włosów lub nadać im nieco jaśniejszy odcień. Można także ożywić fryzurę delikatnymi pasemkami, które sprawią, że włosy będą wyglądać jak delikatnie muśnięte promieniami słońca. Nikt nie zorientuje się, że włosy zostały poddane zabiegowi koloryzacji!

Schwarzkopf oraz Kerastase, jako marki plasujące się w czołówce najlepszych światowych firm, wyznaczają kierunki w modzie. Dzięki temu, możesz mieć pewność, że po zastosowaniu farby do włosów którejś z powyższych firm osiągniesz efekt nie tylko naturalnego i niezwykle trwałego koloru włosów, ale również wpisującego się w najnowsze, obowiązujące trendy. Ponadto, nowoczesna formuła farb chroni włosy przed uszkodzeniami. Poprawia to ich wygląd nadając im niesamowity połysk. Włosy wyglądają zdecydowanie bardziej zdrowo i świeżo. Zapomnij o zniszczonych farbowaniem włosach! Już od dzisiaj zacznij zachwycać pięknym kolorem. Dodaj swoim włosom blasku i energii. Zainwestuj w piękno i zdrowie swoich włosów.