PIANKI DO WŁOSÓW – SCHWARZKOPF

Rynek kosmetyczny, który specjalizuje się w produktach przeznaczonych do włosów, z każdym rokiem bardzo się powiększa. Przybywa na nim nie tylko produktów, ale także nowych firm. Profesjonaliści specjalizujący się w dziedzinie fryzjerstwa bezustannie starają się opracować optymalne kosmetyki. Dąży do tego światowej sławy zespół Toni & Guy International Artistic Team. Pod ich eksperckim okiem powstała marka Schwarzkopf. Jeśli chodzi o polski rynek, to jest to zdecydowana nowość. Natomiast w branży o światowym zasięgu istnieje już od pewnego czasu. Od momentu powstania zyskały ugruntowaną pozycję na rynku tego rodzaju, a także zaufanie i zadowolenie wielu fryzjerów oraz ich klientów. Kosmetyki Schwarzkopf zostały stworzone przez profesjonalistów z myślą o innych profesjonalistach.

Produkty Schwarzkopf uwielbiane są przez stylistów między innymi dzięki znakomitym produktom przeznaczonym do stylizacji włosów. Jednym z podstawowych środków służących do układania fryzur jest pianka do włosów. Do ich najważniejszych zadań należą:

utrwalanie fryzury zwiększanie objętości włosów podkreślanie skrętu włosów ujarzmianie niezdyscyplinowanych włosów tak, by ułatwić ich układanie wygładzanie włosów i nadawanie im połysku

Pianka do włosów to preparat, bez którego nie sposób się obejść nie tylko podczas układania niecodziennych fryzur, ale także na co dzień. W błędzie jest każdy, kto sądzie, że pianki do włosów to produkty stosowane tylko na specjalne okazje. Podkreślają one bowiem każdą, nawet najprostszą fryzurę. Sprawiają, że włosy wyglądają zdrowiej, charakteryzują się zwiększoną elastycznością. Pianka pomaga także układać niesforne włosy. Wygładza je i czyni bardziej podatne na zabiegi stylizacyjne. Przy jej pomocy można ułożyć każdą, nawet najbardziej oryginalną i zakręconą fryzurę. Warto więc używać tego rodzaju produktów do włosów każdego dnia. Hitem Schwarzkopf są pianki do włosów zwiększające ich objętość, a także utrwalające fryzurę.

Używanie pianki do włosów nie jest czynnością trudną. Należy jednak pamiętać o kilku ważnych zasadach. Przede wszystkim, trzeba zastosować piankę odpowiednią do naszych potrzeb. Jeśli chcemy podkreślić loki, stosujemy produkt podkreślający skręt włosów. Innej pianki użyjemy, jeśli pragniemy ujarzmić i wyprostować włosy, a także nadać im blask. Jeszcze innego rodzaju kosmetyku musimy poszukać, jeśli chcemy osiągnąć na włosach efekt push-up. Kolejną ważną sprawą jest aplikowanie odpowiedniej ilości preparatu. Pianki mają to do siebie, że użycie ich w nadmiernych ilościach obciąża włosy, sprawia, że wyglądają nieefektownie. Warto zastosować kilka przydatnych trików, ułatwiających stosowanie pianki do włosów. Należy jednak pamiętać, że pianki mające różne zastosowanie, różnie się także nakłada:

  1. Włosy kręcone – piankę powinno nakładać się od końcówek ku górze pamiętając przy tym, by nie stosować kosmetyku przy samej skórze.
  2. Włosy proste – aplikowanie pianki na włosy powinno odbywać się przy pomocy szczotki lub grzebienia. Wystarczy nałożyć na nie preparat i wczesywać we włosy.
  3. Dodawanie objętości włosom – kluczem do sukcesu jest nakładanie pianki u nasady włosów. Ponadto, można wczesać niewielką jej ilość na całej długości włosów. W przypadku włosów bardzo cienkich, efekt będzie lepszy, gdy dodatkowo wczeszemy piankę w wysuszone już włosy.

Trzymając się tych zasad, pamiętając jednocześnie o odciśnięciu nadmiaru wody z włosów oraz stosując niewielkie ilości kosmetyku, uda się osiągnąć znakomite rezultaty. pianki do włosów to preparaty, które poradzą sobie z każdym rodzajem włosów. Wystarczy wybrać odpowiedni kosmetyk przeznaczony do danego rodzaju włosów. Warto wspomnieć, że tego typu preparaty są doskonałe dla osób, które zmagają się z puszącymi się włosami.

Koniec z nudnymi, pozbawionymi życia włosami! Używając pianki do włosów jesteś w stanie stworzyć każdą, nawet najbardziej niecodzienne fryzurę. Dodaj energii swoim włosom. Spraw, by wyglądały wyjątkowo przez cały dzień.