VITA CEMENT – KERASTASE

Włosy wielu z nas są zmęczone i osłabione z powodu czynników mechanicznych takich, jak prostowanie czy suszenie suszarką. Negatywnie na ich kondycję wpływa również niewłaściwa dieta, zły stan zdrowia, zanieczyszczenia znajdujące się w powietrzu, szkodliwe warunki atmosferyczne – promieniowanie ultrafioletowe czy, dla odmiany, mroźne powietrze oraz wiele, wiele innych rzeczy. I choć nie jesteśmy w stanie całkowicie ich wszystkich zlikwidować, to, na szczęście, bez przeszkód można sprawić, że ich oddziaływanie na włosy będzie znacznie mniejsze, słabsze, mniej widoczne. W tym celu wystarczy stosować odpowiednie kosmetyki. Warto sięgnąć po produkty fryzjerskie Kerastase. Adekwatny dobór produktów fryzjerskich do rodzaju włosów jest niezwykle istotną kwestią. Warto bowiem wiedzieć, że jest to fundamentalna zasada w profesjonalnej pielęgnacji. Nie trzeba wybierać się do salonów fryzjerskich. Wystarczy wybrać sprawdzone oraz właściwe dla siebie i swoich włosów kosmetyki i używać ich we własnym domu!

Z myślą o włosach bardzo zniszczonych i osłabionych, Kerastase opracowało serię preparatów kryjących się pod nazwą Vita cement. Już sama nazwa wskazuje, że produkty te charakteryzować się muszą właściwościami odbudowującymi i spajającymi połamane włosy i rozdwojone końcówki. W istocie tak właśnie jest. Ludzkie włosy posiadają bowiem naturalny cement międzykomórkowy, który ulega wypłukiwaniu i zanikaniu pod wpływem niewłaściwej pielęgnacji oraz wielu czynników zewnętrznych, szczególnie takich, jak stylizacja czy koloryzacja. Vita cement to seria produktów, które uzupełniają ubytki cementu międzykomórkowego we włosach. Silnie regenerują włosy suche i zniszczone. Linię tę tworzy szereg specjalistycznych preparatów Kerastase:

 • kąpiel wzmacniająca 1 – 2

 • kąpiel wzmacniająca 3 – 4

 • cement odbudowujący (+ Top Seal)

 • cement termiczny

 • serum regenerujące

 • spray wzmacniający Double Force przeznaczony do włosów cienkich i łamliwych

 • kuracja odbudowująca Forcintense

 • maska wzmacniająca

Wszystkie powyższe preparaty mają uzupełnić włosy w cement międzykomórkowy, który uległ wypłukaniu. Likwidują negatywne skutki erozji łusek włosów. Ich skład jest bogaty w:

 • ceramidy – odbudowują uszkodzone włókno włosa

 • naturalne proteiny – wygładzają włosy na całej ich długości

 • aktywne kationy

Razem tworzą one tak zwany Kompleks Vita Cement. Jego zadaniem jest odbudowa włosów od wewnątrz. Dodatkowy składnik – kompleks Vita Top Seal – regeneruje włosy od zewnątrz. Kerastase bowiem to marka, której zależy na maksymalnym usatysfakcjonowaniu Klienta. Na szczęście, współczesna technologia pozwala na opracowywanie takich receptur kosmetyków do włosów, które potrafią niemal zdziałać cuda. O wysokiej jakości produktów z linii Vita cement od Kerastase świadczy zadowolenie nie tylko osób, które ich używają, ale także profesjonalistów w dziedzinie fryzjerstwa, którzy z powodzeniem wykorzystują te kosmetyki w swoich salonach. Na szczęście, istnieje możliwość indywidualnego kupienia preparatów Kerastase. W związku z tym, każdy może sobie pozwolić na chwilę relaksu i odrobinę luksusu we własnym domu. Jedyną wadą może się wydawać cena, która nie należy do najniższych. Jednak w porównaniu z rezultatami używania kosmetyków Vita cement oraz ich wydajnością, koszty wydają się być naprawdę uzasadnione. Przecież piękno i zdrowie nie ma ceny. Tym bardziej warto zainwestować w preparaty odbudowujące włosy silnie zniszczone Vita cement od Kerastase.

Dodatkowo, kosmetyk, jakim jest Spray Double Force przeznaczony jest do zdrowej stylizacji włosów. Utrwala fryzurę, ale jednocześnie pielęgnuje włosy. Sprawia, że stają się wzmocnione. Ponadto, nie sprawiają wrażenia sztucznych, jak to się często zdarza w przypadku stosowania powszechnych lakierów do włosów. Mimo tego fryzura jest utrwalona i zachowuje efektowny wygląd przez długie godziny.

Z produktami z serii Vita cement od Kerastase koniec z suchymi, łamliwymi włosami i rozdwojonymi końcówkami! Teraz czas na blask, zdrowie i pełną witalność! Zachwycaj wszystkich pięknem Twoich włosów.