Lakiery

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór lakierów!

Czytaj więcej...

  • Szampony

    Duży wybór, niskie ceny, najlepsze marki. Sprawdź sam!

  • Odżywki

    Odżywki dla profesjonalnych fryzjerów. Gwarantowana jakość

  • Pianki

    Pianki najlepszych producentów, tylko u nas w tak niskich cenach!

Balsamy

Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim wyborem balsamów

Czytaj więcej...

Artykuły fryzjerskie

Nasz sklep jest najlepszym miejscem na zakup artykułów fryzjerskich. W naszej ofercie posiadamy szampony, odżywki, maski, pasty i wiele, wiele innych.

wszystkie nasze artykuły i akcesoria fryzjerskie cieszą się międzynarodowa sława i wieloletnim stażem w salonach fryzjerskich. Dzięki czemu produkt przez ciebie otrzymywany jest sprawdzony i gwarantuje najwyższą jakość. 

Nasze akcesoria dzięki swojej jakości uważane są za najbardziej prestiżowe i profesjonalne produkty do włosów. Produkty te pomogą ci poprawić prestiż swojej firmy jak i poprawić jakość oferowanych usług.

Artykuły które posiadamy w swojej ofercie przez wiele światowych czasopism są uznawane za najlepsze i niezbędne do funkcjonowania luksusowego studia fryzur. Tak samo nasz sklep fryzjerski jest jednym z najczęściej wymienianych w polskiej prasie branżowej. Spowodowane jest to wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu sklepu i niesamowitą dbałością o naszych klientów.

Nasi klienci zapewnili naszej firmie silną pozycję na rynku. W podziękowaniu dla nich i dla tych którzy zechcą do nas dołączyć zapewniamy najlepszą możliwą obsługą i niskie ceny. Dziękujemy! To dzięki wam ta firma istnieje.

Our website is protected by DMC Firewall!