Sklep Fryzjerski

Nasz sklep fryzjerski przez ostatnie 7 lat funkcjonowania zdążył dorobić się już opinii porządnej i uczciwej firmy.  Klienci kupujący u nas mogą być pewni że dostaną oryginalny produkt , spełniający wszystkie najwyższe standardy. Dzięki bezpośredniemu zakupowi od producentów posiadamy też niezwykle niskie ceny, które są jednym z najważniejszych aspektów, szczególnie dla dopiero co powstałych studiów fryzur.

Dzięki współpracy z nami twoje studio może rozwinąć swoje skrzydła i zdobyć nowych klientów, bo jak wiadomo jakość materiałów jest jednym z najważniejszych czynników pomagającym przyciągnąć klientów. Następnym czynnikiem są znane marki takie jak oferowany w tym sklepie internetowym szampony Kerastase uważane za jedną z najbardziej prestiżowych marek dla studiów z najwyższej półki, która zwiększy prestiż twojej firmy.

Dzięki naszej witrynie w  chwile możesz zamówić najważniejsze artykuły fryzjerskie wprost do twojego salony. Wystarczy sprawdzić które produkty cię interesują i zadzwonić do nas, my zaś przygotujemy ofertę i wysuniemy swoją propozycję. Dzięki temu oszczędzisz czas i pieniądze zaś zamówione przez ciebie artykuły fryzjerskie w ciągu krótkiego czasu zostaną dostarczone do twojego salonu

Jednak pamiętaj też, że nie jesteśmy tylko sklepem internetowym. Warto wspomnieć że nasi klienci zawszę mogą liczyć na fachowe porady i miłą obsługę. Potrafimy doradzić które produkty są najodpowiedniejsze dla twojego salonu, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i pieniądze. Dla każdego naszego klienta przygotowujemy ofertę skierowaną tylko i wyłącznie do niego. Poza indywidualnymi ofertami dbamy o naszych klientów na wiele różnych sposobów, czego przykładem może być organizowany przez nas co roku zjazd fryzjerów w Krakowie, gdzie oprócz rozrywki nasi klienci mogą wysłuchać wykładów na temat kosmetyków do włosów jak i zobaczyć prezentacje najbardziej znanych marek, których dystrybucją się zajmujemy. Wszystko to czynimy po to,by satysfakcja ze współpracy z naszym sklepem internetowym była pełna.

Dlatego też, od momentu gdy firma powstała ciągle się rozwijamy i co roku zwiększamy liczbę klientów. Ty też nam zaufaj. Zadzwoń do nas w sprawie najnowszej oferty!