SCHWARZKOPF Osis Dust It - Puder matujący

 

Profesjonalne kosmetyki do stylizacji Schwarzkopf są sprawdzonymi preparatami o skutecznym działaniu utrwalającym. Puder matujący jest unikalnej formuły produktem, pozwalającym stworzyć niebanalny kształt fryzury.

Schwarzkopf Osis Dust It jest stosowany przez profesjonalistów w najlepszych salonach fryzjerskich w szczególnych przypadkach. Matowa fryzura może wyglądać zadziwiająco dobrze. Puder nakładany jest na włosy w różnym celu. Po pierwsze przy tapirowaniu ich i nadawaniu im optycznej objętości, podnosząc pasmo po pasmie. Po drugie przy tworzeniu efektu niedbale ułożonych włosów długich i bardzo długich. W tym przypadku można wyczarować naprawdę efektowną fryzurę w stylu hipisowskim. Ale tak naprawdę Puder matujący przydaje się w stylizacji wielu różnych, ciekawych wizerunków. Wszystko zależy od kreatywności stylisty lub samego klienta.

Puder Schwarzkopf Osis Dust It bardzo skutecznie matuje, tworząc niebagatelne formy na głowie. Jest niezwykle prosty w aplikacji i bardzo szybko daje się rozprowadzić po całej długości włosów.