SCHWARZKOPF MESS UP - Guma matująca

 

Preparaty Schwarzkopf to wysokiej jakości kosmetyki do włosów. Tanio do nabycia, udostępnione są przez wybrane sklepy fryzjerskie online.

Schwarzkopf Mess Up jest gumą matującą, która zamienia stylizację profesjonalną i domową w przyjemny eksperyment. Specyficzna pasta o formule gumy to zaawansowane technologicznie połączenia włókniste, które doskonale przyczepiają się do kosmyków i zamieniają je w prawdziwy materiał rzeźbiarski. Z pokrytymi gumą pasmami włosów można czynić cuda, wyginając je, ugniatając i skręcając.

Preparat Schwarzkopf Mess Up jest idealny do wykreowania artystycznego nieładu. Kontrolowany bałagan na głowie wygląda naturalnie i jest to najmodniejsza stylizacja włosów krótkich i półdługich. Konsystencja gumy czyni modelowanie włosów możliwe do wykonania nawet przez laików. Dzięki preparatowi Schwarzkopf można poeksperymentować z wyglądem, nie niszcząc włosów i nie narażając wrażliwej skóry głowy na podrażnienia. Schwarzkopf Mess Up skutecznie matuje kosmyki i lekko utrwala, nie utwardzając ich elastyczności.