Warning: escapeshellcmd() has been disabled for security reasons in /home/siokej/domains/agat-system.pl/public_html/libraries/vendor/phpmailer/phpmailer/class.phpmailer.php on line 1444
KERASTASE Resistance Bain Age Recharge - Kąpiel ujędrniająca do włosów osłabionych działaniem czasu

KERASTASE Resistance Bain Age Recharge - Kąpiel ujędrniająca do włosów osłabionych działaniem czasu

Kąpiel ujędrniająca Kerastase została stworzona z myślą o tych, którzy pragną cieszyć się pięknem młodości i witalności na dłużej. Wraz z upływem wieku, włókna włosa słabną, a ich elastyczność i sprężystość ulega pogorszeniu. Fryzura traci wówczas na objętości i efektowności. Preparat Resistance Bain Age Recharge doskonale radzi sobie z zadaniem przywrócenia włosom ich pierwotnej struktury.

Kojący kosmetyk myjący dba o skórę głowy, pomagając ujędrnić włosy i nadać im pięknego blasku. Spowalnia działanie czasu i rewitalizuje fryzurę od wewnątrz. Przywraca włosom witalność i jedwabistą miękkość. Preparat Resistance Bain Age Recharge chroni włosy przed ich słabnięciem i wypadaniem.

Fryzura jest mocna, witalna i gęsta. Łatwo podaje się rozczesywaniu i układaniu. Kąpiel Kerastase nie podrażnia wrażliwej skóry głowy, chroniąc ją przed wysuszeniem i podrażnieniami. Profesjonalny preparat Resistance Bain Age Recharge to prawdziwy eliksir młodości dla włosów.