KERASTASE Nutritive Oleo-Curl - Krem modelujący do włosów kręconych

Krem olejkowy Kerastase Nutritive Oleo-Curl jest doskonałej jakości preparatem, ujarzmiającym grube i ciężkie włosy kręcone.

Stylizacja tego rodzaju włosów przysparza wiele trudności. Mocne, gęste włosy zwykle plączą się, nie dając się rozczesać. Krem Olejkowy bez spłukiwania, stosowany po umyciu, zapobiega szarpaniu włosów przy stylizacji dzięki zmiękczającej formule, która nawilża fryzurę. Emulsja wtapia się w strukturę włosa, czyniąc go jedwabiście lśniącym i gładkim. Fryzura staje się niezwykle sprężysta i elastyczna.

Kosmetyki do stylizacji włosów Oleo-Curl stanowią doskonałe uzupełnienie pielęgnacyjno-modelujące bujnej fryzury. Skręt staje się efektowny oraz niezwykle miękki i promienisty. Piękne kręcone włosy, po zastosowaniu preparatu Kerastase Oleo-Curl, nie tracą swojego wymodelowanego kształtu aż do następnego umycia głowy. Krem stylizujący jest preparatem bez spłukiwania, dzięki czemu stanowi doskonałą ochronę przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych w ciągu dnia.