KERASTASE Age Premium Laque Substantive - Lakier do włosów starzejących się

Profesjonalne kosmetyki do stylizacji włosów Kerastase stworzyły linie produktów utrwalających, które jednocześnie dostosowane są do potrzeb pielęgnacyjnych. Lakier do włosów starzejących się niesamowicie mocno utrwala fryzurę, wzbogacając ją o odpowiednie składniki odżywcze w walce z wolnymi rodnikami.

Procesy starzenia zostają opóźnione, a fantazyjna fryzura pozostaje na swoim miejscu. Lakier jest bezpieczny dla skóry głowy, nie podrażnia i nie uczula, zachowując niewidoczną warstwę utrwalającą. Nie kruszy się i nie powoduje opadania włosów wymodelowanych. Lakier Age Premium Kerastase jest zaprojektowany z myślą o tych, którzy przy stylizacji, chcą stosować najwyższej jakości produkty.

Preparat do włosów starzejących się, chroni fryzurę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych oraz wzbogaca ją o piękny zdrowy blask i liczne składniki, dodające włosom mocy i energii. Przeznaczony do stosowania w salonach fryzjerskich, może być również używany przy samodzielnym modelowaniu fryzury w domu.