KERASTASE Age Premium Laque Substantive - Lakier do włosów starzejących się

. Opublikowano w lakiery

Profesjonalne kosmetyki do stylizacji włosów Kerastase stworzyły linie produktów utrwalających, które jednocześnie dostosowane są do potrzeb pielęgnacyjnych. Lakier do włosów starzejących się niesamowicie mocno utrwala fryzurę, wzbogacając ją o odpowiednie składniki odżywcze w walce z wolnymi rodnikami.

Procesy starzenia zostają opóźnione, a fantazyjna fryzura pozostaje na swoim miejscu. Lakier jest bezpieczny dla skóry głowy, nie podrażnia i nie uczula, zachowując niewidoczną warstwę utrwalającą. Nie kruszy się i nie powoduje opadania włosów wymodelowanych. Lakier Age Premium Kerastase jest zaprojektowany z myślą o tych, którzy przy stylizacji, chcą stosować najwyższej jakości produkty.

Preparat do włosów starzejących się, chroni fryzurę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych oraz wzbogaca ją o piękny zdrowy blask i liczne składniki, dodające włosom mocy i energii. Przeznaczony do stosowania w salonach fryzjerskich, może być również używany przy samodzielnym modelowaniu fryzury w domu.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!