SCHWARZKOPF Lakier Silhouette Schwarz

 

Lakiery do włosów Schwarzkopf posiadają unikalną formułę utrwalającą, bez pozostawiania widocznej powłoki na powierzchni kosmyków. Preparat Silhouette Schwarz, dzięki całkowitej przezroczystości, pozwala stworzyć piękną fryzurę, mocno utrwaloną i jednocześnie wyglądająca niesamowicie naturalnie.

Profesjonalny lakier nie nabłyszcza sztucznie włosów, a wysychając, nie tworzy tak zwanej „skorupy” na głowie. Preparaty Schwarzkopf to najtańsze kosmetyki fryzjerskie bardzo wysokiej jakości, potwierdzonej przez najlepszych stylistów i indywidualnych klientów. Marka Schwarzkopf cieszy się zaufaniem konsumentów od lat i to nie bez przyczyny.

Lakier Silhouette Schwarz został zaprojektowany z myślą o tych, którzy nie lubią sztucznego efektu wymodelowanej fryzury. Ostatnio coraz większą wagę przywiązuje się do naturalnego wyglądu. Modna stylizacja musi być trwała ale subtelna. Preparat Schwarzkopf jest całkowicie niewidoczny na powierzchni włosów. Łączy w sobie moc utrwalenia z delikatnością i bezpieczeństwem dla zdrowia skóry głowy i uwrażliwionych włosów.