KERASTASE Reflection Chroma Riche - Maska do włosów rozjaśnianych, z pasemkami Profesjonalne kosmetyki do włosów farbowanych Kerastase są intensywną terapią

wzmacniająco-odżywiającą. Stosowane w salonach fryzjerskich, sprawiają, że profesjonalna koloryzacja przynosi dużo bardziej efektowne rezultaty.

Sklep internetowy z kosmetykami do włosów udostępnia luksusowe preparaty Kerastase dla domowej pielęgnacji. Profesjonalne maski do włosów rozjaśnianych i z pasemkami bardzo intensywnie nawilżają. Nawet profesjonalna koloryzacja włosów, niszczy je i wysusza.

Maska Reflection Chroma Riche dzięki Systemowi Aqua-lonic z jonowym polimerem, otacza łodygę włosa i tworzy na jej powierzchni ochronną warstwę z filtrem UV. Pochodna witaminy E hamuje procesy starzenia, dzięki czemu włosy pozostają mocne i pełne życia. Składniki odżywcze preparatu Reflection Chroma Riche wnikają głęboko w strukturę włosa, odżywiając go do środka i zapewniając piękny, zdrowy połysk. Ochrona koloru i system nabłyszczający gwarantują wyrazistość refleksów i ich błyszczącą gładkość.