Warning: escapeshellcmd() has been disabled for security reasons in /home/siokej/domains/agat-system.pl/public_html/libraries/vendor/phpmailer/phpmailer/class.phpmailer.php on line 1444
KERASTASE Homme Capital Force - Szampon do włosów tłustych, przetłuszczających się

KERASTASE Homme Capital Force - Szampon do włosów tłustych, przetłuszczających się

Wzmacniające szampony fryzjerskie Kerastase to ekskluzywne kosmetyki do włosów, dzięki którym fryzura jest zdrowa i pełna życia. Homme Capital Force to szampon dla mężczyzn, który bardzo skutecznie wzmacnia i dokładnie oczyszcza włosy tłuste i przetłuszczające się, zapobiegając nawrotom problemów z nadmiarem sebum. Preparat dla mężczyzn Kerastase do codziennego użytku, przywraca naturalną równowagę nawilżenia skóry głowy dzięki technologii Tauryna i D-Biotyny.

Kosmetyk Homme Capital Force, bogaty w najwyższej jakości składniki odżywcze, przywraca włosom niezwykłą siłę i witalność. Szampon dla mężczyzn Kerastase zawiera pochodne aminokwasu, które regulują nadmiar wydzielanego sebum i skutecznie przeciwdziałają przetłuszczaniu się włosów w przyszłości. Włosy stają się lekkie i oczyszczone oraz gęste i zdrowe. Preparat Homme Capital Force jest całkowicie bezpieczny dla skóry głowy, nie zawiera sztucznych barwników, nie podrażnia i nie uczula.